אודות

נעים להכיר

אני רבקית לוי דרורי ואני יועצת משכנתאות מאז 2012. במקצועי אני כלכלנית, עבדתי יותר מ-16 שנה באחד הבנקים הגדולים בישראל, מתוכם יותר מעשור כמנהלת אשראי.
לאחר שעזבתי את הבנק, ייעצתי וניהלתי מקצועית את חטיבת המשכנתאות בחברת אש לידור במשך מספר שנים. בתפקיד זה צברתי ניסיון של מאות ייעוצי משכנתא.
במהלך השנים אימנתי ויעצתי ללקוחות בתחום כלכלת המשפחה, ואת הידע הזה אני משלבת בייעוץ המשכנתא ללקוחותי.

הכל התחיל מהסיפור האישי שלי כשלקחנו משכנתא אי שם לפני 25 שנים, זוג צעיר ונרגש, שני אנשים שלא מזמן עזבו קיבוץ ולא ממש יודעים מהחיים שלהם. כעובדת בנק סמכתי עליו ולא בדקתי מה אוכל לקבל גם מבנקים אחרים.

כך יצא שלאחר 10 שנים שבהן החזרנו לבנק יותר מ-300,000 ₪ (!!!), הסכום שנותר להחזר לא השתנה. למרות שאני עוסקת במספרים ובכספים, כלכלנית במקצועי, איכשהו בעניין המשכנתא לא ממש הפעלתי את הראש וסמכתי על הבנקאית ועל ההנחה שקיבלתי כעובדת שלהם.

למעשה, לא נהגנו בהגיון ואנחנו לא חריגים – כמונו ישנם עשרות אלפי זוגות בישראל שסומכים על הבנק ומה שחסר להם זה הכוונה מותאמת לחיים שלהם, הכוונה  שעובדת עבורם ולא עבור הבנק,  מהלך שיכול לחסוך להם עשרות אלפי שקלים ואף יותר לאורך חיי המשכנתא.

אותי – לא היה מי שיכוון, וחבל.

לכן, החלטתי להתמקצע בתחום המשכנתאות. לצד זה אני מגייסת את הידע שלי מתחום האימון האישי וכלכלת המשפחה ומתחומים נוספים.

אני רואה במקצוע שלי שליחות ושמתי לעצמי מטרה להנגיש את עולם המשכנתאות לכמה שיותר אנשים, לפשט ולהסביר כדי שהעולם הזה יהיה פשוט וברור.
 משכנתא היא לא בהכרח עול כבד, צריך רק לדעת להתאים אותה.

למה אני?

אני כלכלנית במקצועי, מנהלת לשעבר בבנק לאומי, יועצת לכלכלת המשפחה ומאמנת אישית.
ניהלתי במשך 3 שנים את מחלקת המשכנתאות בחברת אש לידור בע"מ- החברה המובילה להכשרה וייעוץ לכלכלת המשפחה, ובמשך שנה בחברת שיווק נדל'ן – תלתן השקעות ופרויקטים בע"מ.
מעל עשור ליוויתי מעל 1,000 לקוחות במגוון רחב מאוד של משכנתאות. ואת כל הידע והניסיון אני מביאה איתי על מנת להתאים לכל משפחה, את המשכנתא הטובה ביותר עבורם, ויחד עם זאת, שתעלה הכי פחות.

המשימה שלי

לתת לכם שקט נפשי בתהליך, להעניק ביטחון שאתם נמצאים בידיים הטובות והמנוסות ביותר וחיסכון משמעותי של זמן, כסף וכאב ראש בירוקרטי!

אני והצוות שעובד איתי עושים את זה כבר מעל עשור, במקצועיות רבה, כשערכים של מחויבות עבור הלקוח, מקצועיות, שירותיות וזמינות הם נר לרגלינו.

החזון שלי

לאפשר ביטחון, רוגע ושקט כלכלי לנוטלי המשכנתאות בתהליך לקיחת המשכנתא האישית שלהם.
אני מתחייבת לדאוג לכם למשכנתא המתאימה ביותר עבורכם, עם ניהול סיכונים ברור,  ויחד עם זאת שתעלה הכי פחות.