איחוד הלוואות

"ההחזר של כל ההלוואות כבד עלינו... אנחנו רוצים לשלם פחות!"

טוב שפניתם עכשיו!

בליווי שלי נבצע איחוד הלוואות ונשיג לכם משכנתא שתוכלו להחזיר בתשלום חודשי שמותאם לכם אישית. בואו ניפגש!

"ההחזר של כל ההלוואות כבד עלינו... אנחנו רוצים לשלם פחות!"

טוב שפניתם עכשיו!

בליווי שלי נבצע איחוד הלוואות ונשיג לכם משכנתא שתוכלו להחזיר בתשלום חודשי שמותאם לכם אישית. בואו ניפגש!

עומדים לפני לקיחת משכנתא? זה הזמן להתייעץ ללא עלות וללא התחייבות,
השאירו פרטים ואחזור אליכם

יש לכם נכס ומשכנתא? הלוואה לרכב? הלוואה לשיפוץ או הלוואות שונות לכל דבר אחר?
כנראה שמצאתם את עצמכם הולכים לאיבוד בין כל ההלוואות שלקחתם במהלך החיים והצטברו לכם.
עם פתיחת שוק ההלוואות המון אנשים נעזרו בגופים שונים על מנת לקבל הלוואה כל פעם עבור מוצר אחר שהצטרכו. לצד היתרונות הרבים שיש למהלך זה, יש לקחת בחשבון את העול הכלכלי שעלול להיווצר עם לקיחת הלוואות מרובות מגורמים שונים. פתיחת שוק ההלוואות אומנם אפשר לנו לקבל הלוואה אך לצד זאת עלול להקשות עלינו את ההתנהלות החודשית ומקשה עלינו לעקוב אחרי ההוצאות השונות וההחזרים בצורה אפקטיבית, ולא רק זה, אולי אתם מתקשים בכלל לגמור את החודש כי החזר ההלוואות תופס חלק ניכר מההכנסות שלכם. 

מה לעשות אם יש לי הרבה הלוואות?

ריבוי הלוואות והמעקב אחריהן הוא דבר כמעט בלתי אפשרי. ברוב המקרים מאבדים שליטה ויש כאוס בכל הנוגע לניהול הפיננסי והבנה של התזרים החודשי העומד לרשותכם ולרשות הבית.
ברוב המקרים הפתרון הוא ככל הנראה איחוד הלוואות

מה זה איחוד הלוואות?

כשמו כן הוא, לוקחים הלוואת משכנתא אחת גדולה ומאחדים תחתיה את כל ההלוואות השונות.
וקצת יותר בפירוט, במקום להמשיך ולהחזיר כל הלוואה בנפרד לכל מיני גורמים שונים מהם לקחת הלוואות שונות במהלך החיים, באמצעות איחוד הלוואות, ניתן לקחת הלוואה אחת גדולה, לרוב בריביות נמוכות יותר מההלוואות האחרות, והיא פרוסה לתשלומים לתקופה ארוכה יותר ותאפשר אוויר לנשימה ללווה. באמצעותה סוגרים את כל ההלוואות האחרות ומשלמים רק אותה בתנאים שונים. תהליך זה מומלץ וחשוב לקחת יועץ משכנתאות שידע לתכנן עבורכם את המהלך הפיננסי הזה בצורה המיטבית ביותר.

כיצד מאחדים הלוואות?

ראשית ננתח ונבחן את המציאות כיום, כמה הלוואות יש לנו, מכמה גורמים ובאילו תנאים, האם יש לכם חובות להלוואה מסויימת או קנסות עקב אי עמידה בתשלומים, מהן הריביות ובאיזה החזר ריאלי שנעמוד.
תהליך זה כאמור, חשוב שיהיה מלווה על ידי איש מקצוע מומחה.
לאורך שנותיי כיועצת משכנתאות ליוויתי מאות לקוחות בתהליך של איחוד הלוואות ששיפר את חייהם. הם הצליחו לעמוד בהחזרים ואף להנות מיתרות בתזרים החודשי, בעזרת בניית תוכנית מותאמת עבורם. 

איחוד הלוואות מתבצע על ידי הבנקים השונים או גופים פיננסיים אמינים אחרים. 

למי מתאים איחוד הלוואות?

בעקרון, כל מי שיש לו נכס וכמה הלוואות מגופים שונים כדאי שישקול לבצע איחוד הלוואות. בתהליך זה כדאי לקחת איש מקצוע מומחה שיעזור לך להגיע להחלטה אם כלכלי לאחד הלוואות, ואיך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר והכלכלית ביותר.

אני מזמינה אתכם לשיחת יעוץ לבדוק האם כדאי לכם לאחד הלוואות וכיצד הכי כלכלי ונכון עבורכם לעשות זאת. השאירו פרטים או תאמו איתי פגישה לאיחוד הלוואות.