~מדריך מיוחד מתנה~

5 המפתחות למשכנתא משתלמת

המדריך המקיף שילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני לקיחת משכנתא!

~ללא עלות~

5 המפתחות למשכנתא משתלמת!

הירשמו כאן למטה וקבלו גישה מיידית:

נעים מאוד!

אני רבקית לוי דרורי ואני יועצת משכנתאות מאז 2012. במקצועי אני כלכלנית, עבדתי יותר מ-16 שנה באחד הבנקים הגדולים בישראל, מתוכם יותר מעשור כמנהלת אשראי.
לאחר שעזבתי את הבנק, ייעצתי וניהלתי מקצועית את חטיבת המשכנתאות בחברת אש לידור במשך מספר שנים. בתפקיד זה צברתי ניסיון של מאות ייעוצי משכנתא.
במהלך השנים אימנתי ויעצתי ללקוחות בתחום כלכלת המשפחה, ואת הידע הזה אני משלבת בייעוץ המשכנתא ללקוחותי.

הכל התחיל מהסיפור האישי שלי כשלקחנו משכנתא אי שם לפני 25 שנים, זוג צעיר ונרגש, שני אנשים שלא מזמן עזבו קיבוץ ולא ממש יודעים מהחיים שלהם. כעובדת בנק סמכתי עליו ולא בדקתי מה אוכל לקבל גם מבנקים אחרים.

כך יצא שלאחר 10 שנים שבהן החזרנו לבנק יותר מ-300,000 ₪ (!!!), הסכום שנותר להחזר לא השתנה. למרות שאני עוסקת במספרים ובכספים, כלכלנית במקצועי, איכשהו בעניין המשכנתא לא ממש הפעלתי את הראש וסמכתי על הבנקאית ועל ההנחה שקיבלתי כעובדת שלהם.

למעשה, לא נהגנו בהגיון ואנחנו לא חריגים – כמונו ישנם עשרות אלפי זוגות בישראל שסומכים על הבנק ומה שחסר להם זה הכוונה מותאמת לחיים שלהם, הכוונה  שעובדת עבורם ולא עבור הבנק,  מהלך שיכול לחסוך להם עשרות אלפי שקלים ואף יותר לאורך חיי המשכנתא.

אותי – לא היה מי שיכוון, וחבל.

לכן, החלטתי להתמקצע בתחום המשכנתאות. לצד זה אני מגייסת את הידע שלי מתחום האימון האישי וכלכלת המשפחה ומתחומים נוספים.

אני רואה במקצוע שלי שליחות ושמתי לעצמי מטרה להנגיש את עולם המשכנתאות לכמה שיותר אנשים, לפשט ולהסביר כדי שהעולם הזה יהיה פשוט וברור.
 משכנתא היא לא בהכרח עול כבד, צריך רק לדעת להתאים אותה.

פורטרייט רבקית